• A-tým

• 04.05.2012

Na utkání se Spartou přijďte s předstihem. Předprodej v den zápasu na Julisce

P R A H A - Ve středu 9. května se na Julisce odehraje zápas 29. kola Gambrinus ligy FK Dukla Praha – AC Sparta Praha. Výkop utkání je v 18 hodin, prosíme však všechny fanoušky, aby dorazili s předstihem.

Brány stadionu se otevřou dvě hodiny před zápasem, tedy v 16.00. V této době již bude připraveno občerstvení a veškeré divácké zázemí. S blížícím se výkopem se mohou před pokladnami tvořit fronty, proto prosíme všechny fanoušky, aby na Julisku přišli už před 17. hodinou. Vyhnete se tak nepříjemnému čekání.

Vzhledem k probíhající rekonstrukci je kapacita stadionu omezena na 4750 diváků. Pokud se vyprodají všechny vstupenky, budou pokladny okamžitě uzavřeny, aby nebyla překročena stávající kapacita.

Pokud chcete mít jistotu, že o utkání nepřijdete, můžete si pořídit lístek v předprodeji přímo na stadionu. Ten bude probíhat v den zápasu na horní pokladně od 10 hodin.