• Ženy

• 21.08.2015

V sobotu hrají ženy v Liberci o důležité body

2. kolo ženské 1. ligy nabídne souboj Liberce s Duklou. Domácí Slovan Liberec postoupil o rok dříve než pražská Dukla, čeká se tedy velmi vyrovnaný souboj.

Zápas se odehraje v sobotu 22. 8. 2015 v 11:00 na hřišti ve Frýdlantu v Čechách, ulice Fügnerova (u zimního stadionu)

Oba týmy začaly sezónu na hřišti pražských „S“. Liberec hrál v úterý na Strahově proti Spartě a podlehl rozdílem deseti branek. Žluté baletky zahájily sezónu u úřadujícího mistra a prohrály 5:0.

„Pro nás je to velmi důležité utkání, jelikož nás nyní čekají tři zápasy o devět bodů. Liberec je v utkání favoritem, jenž má výhodu domácího prostředí a má ligové zkušenosti již z minulého ročníku. Pevně ale věřím, že holky nechají na hřišti maximum a odvezeme si do Prahy nějaký bodík ze hřiště soupeře“ řekl k utkání Ondřej Havlas, manažer ženského fotbalu.

Facebook pozvánka na utkání:

Poslední utkání soupeře:

1.liga žen | 1.kolo, 18. 8. 2015, TC Strahov, UMT
AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 10:0 (4:0)
Branky: 5., 6., 46. L. Martínková, 8., 58. Bertholdová, 16. Mocová, 67. Bartoňová, 72. I. Martínková, 76. Dědinová a 82. Matoušková
Rozhodčí: Šulcová – Šálková, Rodová
ŽK: Juráková, Hančová

Sestava Slovan Liberec:
Pižlová - Pomijová, Juráková, Jungová - Fritzová (46. Hančová), Sehnálková (46. Kutifelová), Skálová, Matějková, Mikysková - Jarchovská, Brázdová

Poslední vzájemné utkání:

přípravné utkání | 4. 4. 2015, Juliska, UMT
FK Dukla Praha – FC Slovan Liberec 6:1 (1:1)