• A-tým

• 14.07.2015

Generálku sehraje Dukla proti Olympiakos Pireus

Poslední utkání letní přípravy sehraje FK Dukla Praha proti Olympiakos Pireus. Jak se povede mužstvu proti úřadujícímu mistru řecké ligy? Utkání začne ve středu 15. července od 18.15 hodin na hřišti v městě Wörgl.

Olympiakos v poslední sezoně vyhrál první řeckou fotbalovou soutěž Super league a k tomu přidal i vítězství v poháru. Mistrem ligy se stal už po 42. a řadí se mezi nejúspěšnější řecké kluby vůbec.

Jako klub je známý častými změnami trenérů, poslední změna proběhla před několika dny, kdy za Vítora Pereiru převzal kormidla slavného klubu Marco Silva.

Olympiakos byl založen v roce 1925 a sídlí v přístavním městě Pireus, které je čtvrtým největším městem Řecka. Zároveň je součástí aglomerace hlavního města Athén.

S účastníkem Ligy mistrů se Dukla střetne ve středu 15. července od 18.15 hodin na hřišti v tyrolském Wörglu.

Online záznam zajišťují Onlajny.cz.