• A-tým

• 11.07.2015

V dalším utkání narazí Dukla na Austrii Salzburg

Páteční utkání proti SV Mattersburg skončilo prohrou. Nyní čeká Duklu vítěz třetí nejvyšší rakouské soutěže Austria Salzburg. Utkání se hraje v neděli v 16:30 na Stadium Austria Salzburg.

SV Austria Salzburg byla založena roku 2005, ve chvíli, kdy do původního klubu, založeného roku 1933, přišly noví majitelé a přejmenovali ho na FC Red Bull.Salzburg a změnili mu i jeho tradiční barvy. Tehdy vznikla nová SV Austria Salzburg.

Klub začínal ve čtvrté nejvyšší rakouské soutěži, v sezoně 200/2009 postoupil do třetí nejvyšší soutěže a v loňském ročníku postoupil do druhé nejvyšší Erste liga.

V posledním přátelském utkání narazila Austria Salzburg na SpVgg Greuther Fürth a podlehla mu 0:6 (0:4).

Jak se povede našim ve druhém zápase? Online přenos můžete sledovat na Onlajny.cz. Live stream sledujte na Laola1.tv.

Prohlédnout fotogalerii z pátého dne