• Klub

• 20.05.2015

Na utkání s Teplicemi mají rodiny s dětmi zvýhodněné vstupné!

Rádi chodíte celá rodina s dětmi na fotbal? Právě pro vás si Dukla připravila na poslední domácí utkání SYNOT ligy 2014/2015 rodinné vstupné za 240,- Kč.

Rodinné vstupné platí pro dva dospělé a 1-3 děti. Zakoupit si ho můžete v předprodeji v Dukla klubu na adrese Podbabská 5, Praha 6 a nebo na pokladnách stadionu v den utkání.

Souboj dvou týmů z horní části tabulky, pro které šance dostat se na pohárové příčky ještě nevyhasla, je velkým lákadlem. Rozloučí se Dukla s Juliskou vítězstvím?

Dlouholetý hráč klubu, Petr Malý, bude uveden před utkáním do Síně slávy Dukly Praha.

A o poločase si připomeneme dokumentární film Hrdý na svůj klub, který bude uveden na 6. ročníku filmového festivalu Cinefoot v Riu de Janeiru. Těšit se můžete i na krátkou videoreportáž z cesty Josefa Jelínka, bývalého reprezentanta a hráče Dukly Praha společně s Petrem Procházkou zastupujícím Klub přátel Josefa Masopusta, který se významně podílel na vzniku tohoto filmu.

PODÍVAT SE NA TEASER FILMU

V sobotu na shledanou!