• A-tým

• 30.04.2015

Májové vstupné pro páry a soutěžní fotokoutek

První Máj, lásky čas. Chvíle, kdy každá dívka vyhledává se svým milým rozkvetlou třešeň, aby se pod ní políbili a ona další rok neuschla. Na Dukle budeme slavit tento svátek i další den. Pro všechny zamilované páry jsme si připravili zvýhodněné prvomájové vstupné a soutěžní fotokoutek.

Zvýhodněné vstupné pro páry

Pro každý pár, který dorazí v sobotu 2. května na utkání s Hradcem Králové, je připraveno zvýhodněné prvomájové vstupné za 190,- Kč. V prodeji bude jak na západních pokladnách tak na pokladnách pro hosty. Prodej bude probíhat pouze v den utkání od 14 hodin na stadionu.

Pro páry bude připraven soutěžní fotokoutek,kde se budou moci společně s maskotem Julisákem a spoustou dalších fotbalových i nefotbalových předmětů vyfotit a zařadit se tak do fotosoutěže na klubovém facebooku.

Jak soutěžit?

• přijďte ve dvojici
  • vyfoťte se s maskotem Julisákem
  • zanechte kontakt u naší hostesky
Všechny fotografie, budou uveřejněny druhý den na klubovém facebooku. O vítězi bude rozhodovat počet lajků. Své lajky budete moci dávat do středy 6. května do 12 hodin.

Výhry

1. Dvě VIP vstupenky na poslední domácí utkání s FK Teplice