• Rozhovory

• 07.03.2012

David Mikula odpověděl na otázky fanoušků

P R A H A - Koncem února zamířil David Mikula na půlroční hostování do Opavy, ještě předtím jste se ho ale mohli ptát na vše, co vás zajímá. Tady jsou odpovědi.

Otázky neprošly redakční úpravou a zůstaly v podobě, v jaké nám je fanoušci zaslali.

Davide, nakolik naplnilo či nenaplnilo Tvoje angažmá v Dukle Tvé představy a přání o učinkování ve vrcholovém fotbalu.
wrip
David Mikula: V Dukle jsem byl spokojený, znovu jsem nakoukl do první ligy a doufám, že po návratu za ní ještě několik zápasů odehraju.

hoj, co říkáš na Matěje Papričiaka, který byl minulý rok v Dukle-B a teď hrál za Slavii-A? Několikrát jsem ho viděl hrát zápas na julisce a moc se mi líbil. Škoda, že nezůstal.
robert k...
D.M.: Matěje trošku znám ze zápasů juniorky Dukly. Je to stále mladý kluk a záleží jen na něm, jestli přidá další ligové starty.

Ahoj Davide. Já ani žádnou otázku nemám,jen bych ti chtěl poděkovat za účinkování v Dukle protože je asi více než jasné,že po sezoně odejdeš... Byl jsi můj nejoblíbenější hráč,srdcař který na hřišti vždy nechal vše!
Herschel
D.M.: Moc děkuji. Doufám, že se v létě do Dukly vrátím.

Zdravim Davide, často vás vídávám s Honzou na zápasech USK. Chtěl bych se zeptat, kdo z vás je větší fanoušek? Měj se dobře a ať ti to pořád dobře kope.
fkblsan
D.M.: S Honzou jsme chodili na pohárové zápasy a myslím, že jsme fandili a pořád fandíme tak nějak stejně:-).

Dobrý den chtěl bych vás poprosit o autogram a o zaslání na mojí adresu: Tomáš Černý, Jeníkovská 975, Čáslav 286 01
Tomáš Černý
D.M.: Pošlu foto s autogramem.

Zdravím Tě,Davide,zrovna koukám na Tvoji fotografii,tak jsem se rozhodl,že ti napíši pozdravem.
Jiří Blažek
D.M.: Děkuji. Taky Vás zdravím, pane Blažek.

Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1?
Jack
D.M.: Dobrý den, nejsem vášnivý fanoušek F1, ale pokud vidím závod, tak nejvíc přeji S.Vettelovi.

Ahoj jaké jsou tvé další fotbalové cíle? Díky
bourecc222
D.M.: Momentálně chci hrát co nejlépe za Opavu, a výkony si říct o šanci hrát ligu v dresu Dukly.

Zdravím Tě Davide. Chtěl bych se Tě zeptat na jednu velmi neobvyklou věc a tou je,zda si ještě pamatuješ na vyhrocenou situaci mezi některými fanoušky Dukly a některými hráči Dukly po zápase na Strahově se Spartou B před pár lety ještě ve druhé lize? Stačí když mi odpovíš zda ANO či NE. Ovšem odpovědi NE bych já osobně teda moc nevěřil. Už jenom kvůli tomu faktu,jak si před námi tak krásně visel na tom plotě. Doufám,že to s odstupem času bereš s velkým nadlehem stejně tak jako já,byť to tenkrát tak nevypadalo ani trochu.
kouk
D.M.: Já Vás také zdravím. Samozřejmě si na to moc dobře pamatuji, i když už je to několik let. Teď už se tomu jen směju, ale tehdy to vyhrocené malinko bylo.

Ahoj Davide, díky za tvé působení v Dukle. Škoda, že jsi zamířil na hostování. Budeš se chtít do Dukly ještě vrátit?
Karlos
D.M.: Dobrý den, moc děkuji. Ano, v létě bych se měl do Dukly vrátit.

Zdravím tě, jaké důvody tě vedli k tomu, že jsi přijal nabídku z Opavy?
Majk
D.M.: Hlavní důvod byl ten, že jsem chtěl hrát. A při výborných výkonech Honzy Vorla a Ondry Švejdíka bych pravděpodobně v Dukle moc šancí nedostal, a tak jsem rád, že mě trenér Kozel uvolnil na hostováni do Opavy, kde mám rodinu a dceru.

Moc děkuji za všechny dotazy a těším se, že se zase potkáme na Julisce.