• Juniorka

• 19.04.2015

Juniorka: Na Julisce přivítáme Příbram

Juniorka Dukly se opět utká se stejným soupeřem jako naše "A" mužstvo v následujícím ligovém kole - tentokrát svěřenci Jaroslava Hynka změří síly s Příbramí.

Příbram patří k celkovým aspirantům na zisk k titulu v juniorské soutěži - po 30 odehraných kolech mají příbramští na svém kontě 66 bodů a na první Zbrojovku ztrácejí pouhé tři body. V posledním zápase porazila Příbram v domácím prostředí juniorku Viktorie Plzeň 3:1, o svém vítězství rozhodli středočeši už během prvního poločasu.

Dukla zavítala v minulém kole do Jablonce, na severu Čech nakonec mladíci z Dukly nebodovali a odvezli si prohru 1:3. Po 31 kolech je mužstvo z Julisky se 26 body na 17. místě tabulky.

Zápas Dukla - Příbram je na programu v pondělí od 14 hod. Pokud nedorazíte na Julisku, utkání můžete sledovat zde.

Poslední utkání Dukly: