• Ženy

• 26.03.2015

A tým žen vstoupí do sezóny v sobotu proti Ďáblicím

V sobotu otevře duel mezi Ďáblicemi a Duklou jarní část České fotbalové ligy žen. Utkají se dva týmy z horní poloviny tabulky, konkrétně vedoucí tým s týmem, který přezimoval na čtvrté příčce. Utkání začíná v sobotu 28.3. v 10:45 na trávě v Ďáblicích. Adresa hřiště: Kokořínská 400/34 182 00 Praha 8 Ďáblice.

Slova trenéra Jana Vetyšky před utkáním:
„Na první soutěžní zápas se všichni těšíme. Navíc nás hned na úvod čeká jeden z papírově nejsilnějších soupeřů a tak uvidíme, jak na tom jsme. Zimní přípravu jsme letos plánovali netradičně a vlastně nám skončí až v půlce dubna posledním přípravným zápasem. Zápas s Ďáblicemi tak pro nás bude kombinací určité prověrky v rámci přípravy a zároveň vstupem do soutěže. Zraněné hráčky se nám pomalu uzdravují, nastoupit by již měly Beránková s Fojtíkovou. Další hráčky budou vyprazdňovat marodku v příštím týdnu. Obavu mám jen z kvality hrací plochy, doufám, že budeme hrát na dobře připraveném hřišti.“

Kompletní článek naleznete na stránkách žen: