• WU13

• 23.03.2015

Mladší žákyně mají za sebou první turnaj

V sobotu 21.3.2015 se naše kategorie WU13 zúčastnila turnaje starších přípravek v Ďáblicích. Holky ročníků 2003 a 2004, které do nového ročníku jako mladší žákyně připravuje Luboš Vosáhlo, absolvovali svůj první turnaj.

Hned 14 týmů bylo rozlosováno do dvou skupin po sedmi týmech. Naše dívky se ve skupině postupně utkaly s týmy SK Ďáblice, Čechie Kralupy A, Sokol Řepy A, Háje A, Sparta dívky a Meteor A. Bohužel holky ve skupině nezískaly ani bod a tak se utkaly o konečné umístění se Sokolem Řepy 1. Utkání skončilo pro naše žluté baletky také prohrou, ale Danče Hlinkové se podařilo vstřelit branku. Nutno podotknout, že v tomto složení holky sehrály první turnaj. I přes nepříznivé výsledky je vidět zlepšení našich děvčat. Doufejme, že tato konfrontace naše holky nabudí a další chuť zlepšovat se přenesou do tréninkového procesu.

Kompletní článek naleznete na stránkách žen: