• Juniorka

• 22.03.2015

Juniorku čeká zápas v Ostravě

Juniory čeká druhé utkání venku v řadě, po zápase v Mladé Boleslavi je čeká výjezd do Ostravy, kde se utkají v pondělí od 13 hod s Baníkem.

Baník Ostrava, jehož mládežnická mužstva patřila k nejlepším v zemi, se v současné době nachází na 9.místě tabulky Juniorské ligy. Z 25 zápasů získali ostravští 37 bodů za 10 výher, 7 remíz a 8 proher. Skóre Baníku je 49:37. V posledním kole dokázali Ostravané překvapit na Slavii, když remizovali s favorizovaným soupeřem 1:1.

Dukla zajížděla v minulém kole do Mladé Boleslavi, odkud si odvezla prohru 4:2, dle slov trenéra Hynka ale výsledek neodpovídal předvedené hře a soupeř z města automobilů byl maximálně produktivní. Po 26 odehraných kolech je Dukla na 15. místě tabulky s 23 body a skóre 42:52.

Online přenos ze zápasu můžete sledovat zde.