• Články mládež

• 17.02.2015

Vznikl spolek „Přátelé FK Dukly Praha“

Počátkem minulého roku vznikla myšlenka nového projektu FK Dukla Praha „SPOLEČNOU CESTOU“,o které jsme vás informovali na našich stránkách v sekci Akademie.

Cílem tohoto projektu je pokračování v rozvoji vzájemných vztahů mezi klubem, rodinou a školou. Dlouhodobá strategie našeho klubu je zaměřena na co nejširší zainteresovanost Vás “přátel klubu“ při rozvoji sportovního ducha a osobnosti mladého člověka-sportovce-vašich dětí.

V prosinci 2014 vydal Městský soud v Praze Usnesení o zápisu spolku „Přátelé FK Dukla Praha,z.s.

Od této chvíle se budou pravidelně 1x měsíčně setkávat zástupci jednotlivých mládežnických týmů na společných pracovních schůzkách,kde budou se zástupci vedení klubu řešit aktuální témata a organizovat  vlastní akce k zajištění zdravého vývoje hráčů FK Dukly Praha.Spolek vznikl jako pomoc  a podpora FK Dukle Praha,nikoliv jako náhražka její činnosti.

Zápisy z jednotlivých členských schůzí naleznete na fkdukla.cz/spolek

Budeme velice rádi,když nás budete kontaktovat se svými náměty či připomínkami na pratelefkdukly@fkdukla.cz nebo na kontaktním tel. č.723 778 570.