• A-tým

• 30.01.2012

V úterý nastoupí Dukla proti slavnému Laziu Řím

P O M E Z I E - Jeden z nejslavnějších italských celků čeká na Duklu během herního soustředění v Pomezii. Ve středu odpoledne sehraje utkání s Laziem Řím.

Dnes dopoledne měli hráči, kteří včera nastoupili k přípravnému zápasu proti Chieti, na programu regeneraci. Odpoledne pak probíhal herní trénink.

Zítra je na programu utkání s Laziem Řím, které se odehraje na nedalekém stadionu Pomezia / Aprilia. Lazio je aktuálně na čtvrtém místě v tabulce Serie A. V kádru dvojnásobného italského šampiona (1973/74 a 1999/00) najdete také českou stopu – útočníka Libora Kozáka. Mezi největší hvězdy Lazia patří například Miroslav Klose, Djibril Cissé, Cristian Ledesma nebo třeba Stefano Mauri. Utkání začíná v 15.00 hodin.

K zápasu odcestují přibližně dvě třetiny hráčů, ostatní členové mužstva absolvují trénink.