• Klub

• 12.01.2015

13. Galavečer Grassroots fotbalu: Mezi oceněnými byl i Jaroslav Hynek

Při včerejším předávání cen v anketách Grassroots pro nejlepší hráče a trenéry mládežnického, ženského a neprofesionálního fotbalu za rok 2014 se dočkal ocenění i trenér Jaroslav Hynek, který se umístil na druhém místě v kategorii "Trenér roku - dorostenci."

Trenér naší juniorky měl z druhého místa v uvedené kategorii, kam spadají i trenéři juniorek, velkou radost. "Těší mě hlavně to, že tohle ocenění dává kolektiv trenérů, takže je velmi příjemné vědět, že o mně takto smýšlí, proto je pro mě tohle umístění velmi cenné," uvedl Jaroslav Hynek.

"Navíc, já jsem byl vždy spíše kontroverznější trenér, takže ještě o to víc mě to těší. Každopádně nejdu za tou ambicí vyhrávat nějaké ankety, ale spíše za tím, aby mezi trenéry vládl nějaký soulad, abychom společně pozvedli český fotbal," dodal.

Celý klub k umístění gratuluje!