• A-tým

• 28.01.2012

Italské soustředění začalo. Jaký byl první den?

P O M E Z I E - V pátek večer se A tým Dukly přesunul do italské Pomezie, kde jej čeká herní soustředění. Co absolvovali svěřenci trenéra Kozla během prvního dne? A co je čeká zítra?

Včera večer se mužstvo ubytovalo na hotelu Selene v Pomezii ležící nedaleko Říma. Dnes dopoledne absolvovali hráči výklus, odpoledne pak měli na programu první trénink.

Už zítra čeká Duklu, které pobyt na jihu Evropy zprostředkovala společnost Media Sport Event, první utkání, v němž nastoupí na stadionu Chieti. Oproti původnímu plánu byl však výkop o půl hodiny posunut (na 14.30 hodin). Důvodem jsou bezpečností opatření spojená s nedělními zápasy italské ligy.

Ačkoliv čtvrtá italská liga nemá zimní přestávku, tak S.S. Chieti Calcio, které je na sedmém místě v tabulce, má tento víkend volný program. V soutěži je totiž lichý počet týmů (21), proto má v každém kole jedno z mužstev volno. Chieti si ho vyplní zápasem s Duklou.

K zápasu odcestují přibližně dvě třetiny hráčů, ostatní členové mužstva se budou připravovat pod vedením kondičního trenéra.

Zápasový program

• neděle: S.S. Chieti Calcio - FK Dukla Praha