• A-tým

• 27.01.2012

Přeučil s Nečasem odcházejí na hostování

P R A H A - Vojtěch Přeučil s Radimem Nečasem budou na jaře hostovat v druholigových klubech. Přeučil míří na půl roku do Sezimova Ústí, Radim Nečas bude po stejnou dobu oblékat dres Graffinu Vlašim.

Čtyřiadvacetiletý útočník Radim Nečas (obrázek vpravo) posbíral na podzim šestnáct prvoligových minut, když zasáhl do zápasů v Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Hostování ve Vlašimi, která je po podzimu na dvanáctém místě druholigové tabulky, bude pro Nečase pátou klubovou zkušeností. V minulosti kromě Dukly nastupoval za Slavii, Mladou Boleslav a Slovácko.

Jedenadvacetiletý záložník Vojtěch Přeučil zasáhl na podzim do pěti zápasů a nasbíral 88 minut. Nyní bude působit v Sezimově Ústí, které je na desátém místě v tabulce.

„Pro oba hráče je hostování velkou příležitostí, díky níž mohou odehrát daleko více minut v profesionálním fotbale. Pevně věříme, že je působení ve druhé lize posune do lepších pozic také v našem klubu,“ říká Michal Šrámek, generální ředitel klubu.