• A-tým

• 27.01.2012

Na soustředění v Itálii si Dukla zahraje také s Laziem Řím

P R A H A - V pátek večer zahájí Dukla své herní soustředění v Itálii. Do 8. února, kdy pobyt ukončí, sehraje čtyři zápasy. Jedním ze soupeřů bude také slavné Lazio Řím.

V pátek čeká mužstvo let do Říma a následný autobusový přesun do čtyřhvězdičkového hotelu Selene. Ten se nachází v Pomezii, které je jakýmsi předměstím italské metropole. Na hotelu budou mít hráči veškeré zázemí včetně travnatého hřiště, posilovny, bazénu a spa.

V rámci pobytu na Apeninském poloostrově, který zprostředkovala společnost Media Sport Event, sehrají svěřenci trenéra Luboše Kozla čtyři přípravné duely. V neděli 29. ledna bude jejich soupeřem Chieti, které působí ve čtvrté nejvyšší italské soutěži. O dva dny později nastoupí Dukla proti Laziu Řím. Ve čtvrtek 2. února je na programu přípravných zápasů duel s mužstvem Latina (třetí liga). Na závěr pak čeká celek Pescara ze Serie B, druhé nejvyšší soutěže.

Do Itálie zamíří celkem 25 hráčů, mezi nimiž budou také posily Vojtěch Engelmann s Josefem Markem.

Do Říma zřejmě zamíří i chorvatský bek Tomislav Božič, který nastoupil do sobotního duelu s Plzní. Při něm zanechal dobrý dojem, a pokud projde zdravotními testy, odletí s Duklou na jih Evropy.

Přípravná utkání

• neděle 29.1.: Dukla Praha - Chieti