• A-tým

• 11.11.2014

Áčko se chystá na přátelské utkání s Union Berlín

V době reprezentační přestávky tým Luboše Kozla vyjede za hranice České republiky. Na území našeho německého souseda vyzve tým z 2. Bundesligy 1. FC Union Berlin.

K přípravnému utkání vyjede ve čtvrtek 13. listopadu 2014. Samotný zápas začne od 19 hodin. Hrát se bude na hřišti v městečku Strausberg nedaleko hlavního města Berlín.

1. FC Union Berlin celým názvem 1. Fußballclub Union Berlin e. V., je německý fotbalový klub, který byl založen roku 1966. Své zápasy hraje na stadionu An der Alten Försterei v Berlíně. V tomto ročníku hraje 2. Bundesligu. Tým trénuje Norbert Düwel, jehož svěřenci jsou po třinácti odehraných kolech na 13. místě tabulky. Více se dočtete na jeho webových stránkách www.fc-union-berlin.de.

Přesná adresa hřiště:

Vstupné: 9 €