• A-tým

• 05.11.2014

Jan Juroška odpovídal na otázky fanoušků

Během měsíce října jste mohli posílat dotazy hráči A týmu Honzovi Juroškovi. Kdo je jeho fotbalový vzor, jakému týmu fandí ve Formuli 1 či kde začínal s fotbalem se dočtete právě zde.

Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1? Pavel
Dobrý den, Ferrari je u mě číslo 1.

Jak Ti chutná v duklácké jídelně? Co mas nejradši? Jíš polévky? Carvi, Tomáš a Honza
Zdravím, chutná mi velmi, nejraději mám kuřecí plátek s rýží a polívka nechyběla nikdy :)

Ahoj, máš přítelkyni? ;-) Aneta
Ahoj, mám skvělou přítelkyni, tak doufám, že jsem tě nezklamal. :)

Jaký máš rád kopačky? Adidas, Nike, Puma apod.? Rudolf
Zdravím, od 16let hraju v Adidas Adipure, cítím se v nich dobře a zvykl jsem si na ně.

Jsi v kontaktu s mládeží Dukly? FANATIK
Dobrý den, ano jsem, s mládeží se tady pracuje na vysoké úrovni a občas s trenéry i mladšími kluky prohodím pár slov.

Ahoj, předem chci popřát hodně štěstí a nyní pár otázek:
1) Jak se ti líbí v Praze?
2) Jaká je tvá fotbalová historie?
3) Jaké jsou tvé fotbalové cíle?
Díky! MOB

Ahoj, díky.
1) V Praze jsem už přes dva roky a libí se mi tady hodně.
2) Od 6 let jsem hrál v rodné Prostřední Bečvě, poté jsem prošel mládežnické kluby Baníku Ostrava, půlroční hostování v Porubě, následný přestup do Vítkovic, odkud mě koupil Hlučín a po roce stráveném v něm následoval přestup do Dukly.
3) Fotbalové cíle mám velké, ale jsem nohama na zemi a snažím se, aby každý krok byl směrem nahoru.

Zdravím, jak proběhla zubní prohlídka? Měl někdo problém? :-) tralala
Zdravím, proběhla v naprostém pořádku a o žádném problému nevím. :)

Vyděláváte si asi už jako profesionální sportovec. Děláte si sám daňové přiznání k dani z příjmu fyzických osob a oba roční přehledy pro sociální a zdravotní pojištění? Hopkirk
Dobrý den, tyto věci obstarává má agentura.

Zdravím, prosím odpověď na mé otázky:
1) Kde jsi začínal s fotbalem?
2) Jak ses dostal do Dukly?
3) Jaký je tvůj fotbalový vzor?
4) Jaký je tvůj oblíbený sport vedle fotbalu?
Přeji úspěšný sportovní růst!
Dobrý den.
1) S fotbalem jsem začínal na Prostřední Bečvě pod vedením mého otce.
2) O zájmu Dukly se mluvilo, když jsem pravidelně nastupoval v dorostenecké lize v Hlučíně. Přes trenéra Fišara jsem posléze přišel na dvoutýdenní testy do juniorky Dukly.
3) Fotbalový vzor je Pavel Nedvěd.
4) Tenis, hokej, squash.
Díky.

Honzo, proč nehraješ? Moc pěkný výkon v Liberci, ale proč si po poločase střídal? Hrál jsi moc dobře, myslím, že kdybys tam byl, tak by Dukla díky tobě vyhrála 2:0. Už se na tebe těšíme! Tadeáš
Dobrý den, to je otázka spíše pro trenéra než pro mě. V Liberci jsem odehrál poločas, ve kterém jsem nebyl efektivní, ale dělám maximum proto, abych si o šanci ještě řekl. Díky.

Jendo, vím, že jsi rád za každé nasazení do zápasu áčka, třeba i na posledních pár minut a je Ti svým způsobem jedno, kam Tě trenér postaví. Přesto, na kterém postu se cítíš nejlíp? Wrip
Dobrý den, nejlépe se cítím na krajích hřiště, kdybych si měl vybrat tak spíše z pravé strany.

Ahoj Honzo, na dálku Tě sleduji a fandím, přeji pevné zdraví a hodně minut na hřišti. Držím palce!!!! Vito z Frýdku
Ahoj strejdo! Děkuji za podporu, vážím si toho, posílám pozdrav. :)

Ahoj Honzíku, jsem rada, že se Ti daří a snad budeš pořad tak milý kluk. Pavla
Ahoj Pavlínko, děkuji a měnit se nebudu, neboj. :-P

Real Madrid nebo Barcelona?
Manchester United nebo Liverpool?
Inter nebo AC?
Borussia Dortmund nebo Bayern Mnichov?
Zadra
ARSENAL!!! :P …Real, Liverpool, AC, Borussia.

Ahoj Honzo, jsem tvůj velký fanoušek a držím palce, ať se ti daří. S kým si nejvíce rozumíš v kabině A týmu a kdo ti v začátku nejvíce pomohl se začlenit?
Měj se, ať se daří. Darek
Ahoj, díky za podporu. Nejvíce si rozumím asi s Michalem Jeřábkem či Róbertem Kovaľem, ovšem momentálně mě skvěle baví svými hláškami v kabině Aldin Čajič a začlenit se, mi pomohli tak jako většině nových hráčů Patrik Gedeon a Honza Vorel, kteří v tréninku umí povzbudit.

Viděl jsem tě hrát na obou krajích hřiště. Která noha je tvá silnější a jaké byly tvé první fotbalové krůčky?
Dík Martas
Dobrý den, silnější je pravá. Na první fotbalové krůčky vzpomínám rád, byly na Prostřední Bečvě, odkud pocházím, a hrál jsem tam od 6-12 let, poté jsem se přes okresní výběry dostal do Baníku Ostrava.

Ptejte se i dalších hráčů. V listopadu můžete položit otázku francouzskému útočníkovi a našemu nejlepšímu střelci Jeanu-Davidovi Beauguelovi.

PTEJTE SE ZDE