• Preview k zápasu

• 26.10.2014

Juniorka změří síly se Znojmem

Juniorské mužstvo Dukly čeká další soutěžní zápas. V pondělí od 14 hodin přivítá na stadionu Přátelství 1.SC Znojmo FK.

Pondělní soupeř juniorů Dukly má po 14 odehraných zápasech na svém kontě 12 bodů za dvě výhry, šest remíz a šest proher. Skóre znojemských je 22:37. V posledním zápase přivítalo Znojmo první tým tabulky - Mladou Boleslav. Nakonec se celky z opačných pólů tabulky rozešly s remízovým výsledkem 1:1

Dukla v posledním kole vyšla bodově naprázdno. Táborsku podlehla 1:3, ale zejména ve druhém poločase si mladíci z Dukly vytvořili několik brankových příležitostí.

Utkání Dukla vs. Znojmo bude streamováno. Pro stream z utkání klikněte zde.

Poslední utkání soupeře:
1.SC Znojmo FK - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
Branky: 17. Kirschner – 90. Zemánek. Rozhodčí: Machálek – Hrůza, Hájek. ŽK: Kirschner – Kateřiňák, Mehanovič, Thalamy. Diváci: 150.

1.SC Znojmo: Doleček – Honz, Pokorný, Hrazdílek, Šálek (84. Hříbek) – Le Minh – Vala, Nehyba (84. Bogner) – Keles (89. Slavík) – Yilmaz, Kirschner.
FK Mladá Boleslav: Hankič – Thalamy, Křapka, Hodač (74. Lacek), Vukadinovič - Kateřiňák, Houžvička (46. Klobása), Pajer, Mehanovič -Kozma (82. Zemánek), Kocourek.

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - 1.SC Znojmo FK 3:1 (1:0)
Branky: 36. Tetour, 61.Vopat, 86.Matta - 85. Slavík. Rozhodčí: Vlasjuk – Koval, Tereba

1.SC Znojmo:Doleček – Hříbek, Jurič, Zeba, Hnaníček (C), Jarič (62.Šálek), Crnkič, Honz, Landšperský (72.Slavík), Bogner, Tnanh (62. Pokorný)
FK Dukla Praha: Němčanský – Kulikov, Troníček, Hrazdíra Štěpán, Schinlder – Brejcha, Tetour – Toman (65. Vrkoč), Bartůněk (75.Matta), Vopat (C) – Gajecký