• A-tým

• 04.01.2012

Tomáš Berger se dohodl s Plzní na hostování

P R A H A - Útočník Tomáš Berger se dohodl s Viktorií Plzeň na půlročním hostování. V příštích dnech budou ještě oba zainteresované kluby jednat o detailech jeho působení na západě Čech.

Tomáš Berger má za sebou svůj první půlrok v nejvyšší soutěži, během kterého udělal skvělý dojem. Nastoupil do všech 16 zápasů, odehrál 1 381 minut a vstřelil dvě branky.

Svými výkony zaujal především Viktorii Plzeň, která o šestadvacetiletého fotbalistu projevila velký zájem a dnes se s ní dohodl na půlročním hostování. V nejbližších dnech proběhne ještě finální jednání mezi Duklou a mistrovskou Plzní.

„Jsme nováčkem v první lize, proto nás velmi těší, že zájem o naše hráče mají i takové kluby, jako je Viktoria Plzeň. Tomášovi přejeme mnoho úspěchů, působení v Plzni pro něj bude krokem dopředu. A věříme, že na jaře nakoukne také do evropského fotbalu,“ uvedl Michal Šrámek, generální ředitel Dukly.