• Juniorka

• 20.08.2014

Juniorku čeká vložené kolo

Po remízovém zápase na jihu Čech přivítá juniorka Dukly mužstvo Viktorie Plzeň. Zápas se odehraje ve čtvrtek od 14:00 na stadionu Juliska.

V posledním kole naši mladíci sahali po třetím vítězství v řadě, ale vyrovnání Českých Budějovic přišlo v poslední minutě utkání a tak se body na jihu Čech dělily. Juniorka Dukly je tak v současné době na 7. místě.

Viktoria Plzeň nezažívá zrovna povedený vstup do sezony, 17. příčka a tři body za jednu výhru jistě neodpovídají ambicím západočeského celku. Jak tedy dopadne vzájemné měření sil na Julisce?

Poslední zápas soupeře:
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha 1:3 (0:1)
Branky: 60. Černý – 25. Mysliveček (pen.), 70. Diop, 90. Hurka. Rozhodčí: Černý – Kubr, Paták V. ŽK: Šiman, Bohó – Hrubý, Zámečník.

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Glazer, Piroch, Čišovský, Lešek – Čihák (73. Hvězda), Hradecký – Pernglau (62. Vávra), Bohó, Hejda (73. Ruml) – Černý.
SK Slavia Praha: Soukup – Kadavý (61. Souček), Salašovič, Fialka, Bejbl – Brož (61. Möglich), Hrubý – Zdichynec (46. Hurka), Mysliveček (76. Vitarigov), Zámečník – Diop (90. Pelikán).

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
Branky: 65.Vopat (pen.) - 90. Medveděv. Rozhodčí: Kocourek – Pilný, Musil.

FK Dukla Praha: Němčanský – Božič, Begič, Vorel, Schindler (77.Klár) – Brejcha, Bartůněk, Tetour – Vopat, Gajecký (77.Mazlouf), Toman (62.Vrkoč).
FC Viktoria Plzeň: Švihořík – Medveděv, Chocholoušek, Libotovský, Lešek – Hrubý, Veselinovič (46.Hradecký), Domabyl, Lukeš (74.Mariánus) – Hrdlička, Hvězda.