• Preview k zápasu

• 07.06.2014

Juniorku čeká poslední zápas sezony

FC Slovan Liberec, tak zní jméno soupeře, se kterým juniorka Dukly odehraje poslední zápas sezony 2014/2015 Juniorské ligy. Utkání je na programu v netradičním termínu - v neděli 10:15.

Liberecké mužstvo se nachází na šestém místě v tabulce, ale případná výhra by pro Slovan znamenala posun na konečnou čtvrtou příčku. Junioři ze severních Čech mají na svém kontě po 39 odehraných zápasech 72 bodů za 23 výher, tři remízy a třináct proher. V posledním zápase zavítali liberečtí na hřiště Táborska, kde zvítězili 4:0.

Dukla má za sebou také vítězné utkání a to na pardubické půdě, kde vsítila pět branek místní juniorce. Dukla se nachází na 15.místě tabulky a jakýkoliv výsledek naši juniorku o toto umístění nepřipraví. Ale svěřenci trenéra Hynka budou jistě chtít zakončit sezonu vítězstvím.

Poslední utkání soupeře:
FC MAS Táborsko - FC Slovan Liberec 0:4 (0:3)
Branky: 5., 23., 71. a 78. Duba, 31. a 44. Kelbler, 73. a 76. Fulnek, 25. Levai, 34. Pedro, 84. Soukup (pen.), 88. Urbánek – 74. Hron. Rozhodčí:Ochotnický – Dobrovolný, Reich. ŽK: Demeter, Klusák – Křivka, Čáp, Hron.

FC MAS Táborsko:  Blažek – Bosnyak, Kukučka (55. Bíba), Horváth, Kluzák - Cihlář, Sazma (55. Svoboda), Chotovinský, Chirinciuc - Stuchlík (61. V. Bouška), Nuhlíček.
FC Slovan Liberec: Zoul – Zítka (68. Čuřík), Egert, Soungole (50. Krejčí), Beníšek, Kaiser, Drobílek, Dydowicz, Ondráček, L. Bouška, Frimmel.

Poslední vzájemné utkání:
FK Dukla Praha - FC Slovan Liberec 0:1 (0:1)
Branky: 17. Douglas ŽK: 49. Reiter – 89. Soungole, ČK: 84. Reiter. Rozhodčí: Zadinová – Štěrba, Vnuk.

FK Dukla Praha: Malý – Hrazdíra (46. Tetour), Preisler, Toman (76. Klár), Juroška - Brejcha, Milec, Fryčer, Bartůněk (69. Gajecký), Reiter - Svoboda.
FC Slovan Liberec: Kolář – Pimpara, Pokorný, Beníšek, Kmoníček (87. Kastelovič) - Soungole, Káva (56. Lukes), Dydowicz (72. Vasilko), Douglas - Bouška, Frimmel (46. Novotný).