• U17

• 03.06.2014

Naši mistři vyrazí na Tournoi International U17 na předměstí Lille

Kluci z U16 se v termínu 7. - 9. června 2014 zúčastní mezinárodního turnaje pořádaného klubem US ASCQ na předměstí Lille. Kluky čeká třídenní turnaj, na kterém se potkají s týmy Francie, Řecka, Belgie, Polska, ale i Senegalu a Alžírska.

FK Dukla Praha je již tradičním účastníkem tohoto turnaje a pozvání jsme dostala i letos. Účast na turnaji je spojená i s prohlídkou sportovního centra LOSC Lille, hrající francouzskou Ligue 1.

Tento trojnásobný mistr Francie (naposledy 2011/2012) je pravidelným účastníkem evropských pohárů a jeho vyhlášenou akademií prošli hráči jako - Eden Hazard, Moussa Sow, Salomon Kalou či Éric Abidal. Momentálně v kádru prvního týmu působí i David Rozehnal, díky němuž máme možnost si projít zázemí tohoto francouzského velkoklubu.

Program výjezdu:

• čtvrtek 5.6. - odjezd z Prahy - způsob dopravy je v jednání
  • pátek 6.6. - příjezd do Lille, prohlídka sportovního centra
  • sobota 7. 6. - pondělí 9.6. - turnaj na předměstí Lille - Villeneuve D´Ascq, po zápasech o konečné pořadí odjezd zpět
  • úterý 10.6. návrat do Prahy

Nominace:

16 hráčů + 4 realizační tým, bude doplněno později

Účastníci turnaje:

Skupina A: Oran (Alžírsko), Dakar (Senegal), Dukla, Douai (Francie), Cormeilles (Francie), US Ascq (Francie)
Skupina B: Haidari (Řecko), Avion (Francie), Mouscron (Belgie), V.A.M (Francie), Wroclaw (Polsko), Lesquin (Francie)

Program:

sobota 7. června: