• Rozhovory

• 21.03.2014

Marek Hlinka: Nepříjemnou sérii musíme zlomit a vyhrát!

Třiadvacetiletý záložník je v Dukle od léta a postupně se propracoval do základní sestavy, kde dnes patří k jejím hlavním pilířům. My jsme se s ním vrátili k utkání s Boleslaví a probrali i momentální náladu v kabině.

Jak bys zhodnotil poslední utkání?
Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas a že je Mladá Boleslav těžký soupeř. Chtěli jsme se poučit z posledního domácího utkání s Jihlavou, kde jsme inkasovali hodně gólů, a zaměřit se na dobrou defenzivu. To se dařilo do 83. minuty, kdy jsme dostali gól. Směrem dopředu to nebyla žádná sláva, v prvním poločase jsme hodně kazili, byli jsme nervózní, nepřesní. Ve druhém poločase, kde jsme už kombinovali, jsme dostali Boleslav pod tlak, je jen škoda, že jsme z toho nedali branku.

Je to pro vás třetí prohra, jak to v kabině snášíte?
Samozřejmě, že moc dobře ne. Nálada není nejlepší, ale trenér nám říkal, ať jdeme do dalšího zápasu s tím, že to musíme zlomit a vyhrát a je jedno jakým způsobem.

Více se dočtete v zítřejším Hlasateli z Julisky k 21. kolu s Příbramí. Začínáme v 18 hodin!