• U14

• 14.02.2014

Starší žáci proti FC Bate Borisov

Starší žáci poměří své síly na mezinárodní úrovni. V sobotu 15. února je čeká na Julisce souboj s týmem FC Bate Borisov. Utkání začne v 15,30 na UMT za hlavním hřištěm.

Týmy starších a mladších žáků FC Bate Borisov právě tráví pár dní v Praze, a tak se oba kluby, naše Dukla a Borisov, domluvily na přátelském utkání týmů našich starších žáků. Jako diváci se utkání účastní i jejich mladší žáci a nebude chybět ani menší prohlídka stadiónu.

Tým FK Dukla Praha U14

FC Bate Borisov byl založen roku 1973, později zanikl a roku 1996 byl znovuzaložen. Kromě sedmi titulů v domácí soutěži je největším úspěchem klubu dvojnásobná účast v základní skupině Ligy mistrů UEFA z ročníků 2008/09 a 2011/12. Při druhé účasti narazil tento klub mimo jiné i na českého mistra FC Viktoria Plzeň.