• A-tým

• 16.01.2014

Na soustředění za sluníčkem: Áčko čeká Kypr!

Už druhým rokem odlétá naše A mužstvo na soustředění na krásný slunný ostrov Kypr. Zde hráče čekájí mimo tréninkových jednotek i tři utkání. Soupeři jim budou Zaglebie Lubin, Botev Plovdiv a třetí soupeř je v jednání.

Soustředění odstartuje 2. února, kdy mužstvo odletí z Prahy do kyperské Larnaky, kde bude až do 12. února. Během pobytu sehrají tři přátelská utkání, která se odehrají v termínech 5., 8, a 11. února 2014.

Soupeři pro kyperské soustředění:

• Zaglebie Lubin - polský fotbalový klub hrající nejvyšší polskou soutěž Ekstraklasa. V klubu působí hned dva čeští hráči, útočník Michal Papadopolus či záložník Jiří Bílek. V létě tento klub uvolnil do Sparty obránce Costu.
  • Botev Plovdiv - bulharský fotbalový klub, který hraje nejvyšší soutěž A Grupa a je na 7. místě tabulky. V Evropské lize letos skončil ve 3. předkole, kdy ho vyřadil Stuttgart. V týmu působí záložník Tomáš Jirsák. Jak jsme s Botevem hráli v loňském roce si můžete připomenout zde.
  • třetí soupeř je zatím v jednání

Cestujeme se společností:

Alexandria, spol. s r. o.
Sídlo: Dělnická 71, 170 00 Praha 7
Centrála: Španělská 2/770, 120 00 Praha 2
IČ: 25661507, DIČ: CZ25661507

Bydlet budeme:

E Hotel Spa & Resort Cyprus
1 Faros Road, Pervolia 7560
Larnaca
Cyprus

Tento čtyřhvězdičkový hotel s výhledem na krásnou písečnou pláž Farosse se nachází 3 minuty chůze od moře a 8 minut od letiště Larnaka. K dispozici tu hráči budou mít bazén, saunu, páru a mnoho dalšího. Více na www.hotel-e.com.