• A-tým

• 03.12.2013

Na závěr podzimu budeme kopat za fotbal

Ve středu 4. prosince přivítají hráči prvního týmu výherce jedné z cen projektu "Kopeme za fotbal" mužstvo Trafo Hadačka. Celé klání se uskuteční na Julisce od 14 hodin.

Do projektu Kopeme za fotbal se může zapojit každý klub v kategorii mužů z vybraných OFS od nejnižší soutěže po okresní přebor (II. třída), který splní pravidla účasti v projektu. Více informací naleznete na www.kopemezafotbal.cz

Mezi ceny v tomto projektu patří:
1 den s trenérem Gambrinus ligy. Dukla Praha se zúčastnila v červnu na hřišti Sokol Hlohová - video
VIP návštěva utkání Gambrinus ligy. V dubnu Duklu navštívili hráči TJ Koněšín - video
Přátelské utkání s týmem Gambrinus ligy. Naposledy se Sokolem Mladotice - video
Zahajovací party sezony - 5 sudů piva Gambrinus a grilované selátko a další ceny.

Dukla Praha se tedy ve středu od 14 hodin utká na stadionu Juliska s Trafem Hadačka. Tým Hadačky hraje IV. třídu (sk. B), kde je v tabulce po podzimní části na 6. místě se 16 body a se skóre 18:19. Trafo své poslední utkání vyhrálo s Žichlicemi, po remíze 1:1 a penaltovém rozstřelu 6:5.