• Klub

• 04.12.2013

Fotbalový Mikuláš na Julisce

Než se Juliska uloží do zimního spánku zahrají si na jejím trávníku mladíci i internacionálové FK Dukly. Pod záštitou městské části Prahy 6 se můžeme 7. prosince těšit na Mikulášskou fotbalovou podívanou, jejíž součástí budou jména jako Antonín Panenka, Ján Geleta, Günter Bittengel, František Štambacher, Luboš Kozel a další.

FK Dukla Praha, a. s. a Klub fotbalových internacionálů ČR za podpory Městské části Prahy 6 pořádá v sobotu dne 7. prosince 2013 akci Fotbalový Mikuláš, která je věnována památce Františka Veselého, který své první ligové utkání odehrál v dresu Dukly, se kterou získal svůj jediný mistrovský titul.

Představí se celá řada bývalých reprezentantů včetně medailistů ze světových i evropských mistrovství a olympijských her. Součástí programu bude i turnaj mládeže a autogramiáda všech fotbalových legend. Čestný výkop před utkáním mezi internacionály Dukly a Klubu fotbalových internacionálů ČR provede Antonín Panenka a Ján Geleta.

• 09 hodin: Turnaj mládeže
  • 13 hodin: Internacionálové Dukly - Klub fotbalových internacionálů ČR

TÝMY V TURNAJI MLÁDEŽE

• FK Dukla Praha
  • AC Sparta Praha
  • SK Střešovice
  • SK Aritma Praha
  • SK Roztoky
  • TJ Slavoj Suchdol

SESTAVY UTKÁNÍ INTERNACIONÁLŮ

Dukla: Macho, Samek, Suchopárek, Kozel, Jeslínek, Rada, Urban, Novotný, Fiala, Bittengel, Štambacher, Bažant, Foldyna, Vašíček, Karoch (?). Manažeři: Jelínek, Knebort.

KFI ČR: Šimurka, Hunal, Mlejnek, Ondra, Votava, Knoflíček, Němec, Mičinec, Lokvenc, Ulich, Veselý, Hromádko, Kuchař, Kabyl, Jurkanin. Manažer: Štěpán.