• Články dorost

• 20.11.2013

Pavel Mejdr hodnotí podzimní část sezony

V nejbližší době čeká sedmnáctku stejně jako u o rok mladší kategorie utkání s Olomoucí a Prostějovem. Kromě těchto utkání sehrají v rámci zimního turnaje na Meteoru utkání proti Meteoru "A". A jak hodnotí trenér U17 celý podzim?

"Podzimní část sezony hodnotíme kladně. S naší hrou jsme byli spokojeni, přesto jsme se v některých utkáních často dopouštěli individuálních chyb, zejména na začátku soutěže, které soupeři trestali. Postupem času jsme se zlepšovali a hráli jsme fotbal, který se musel líbit. Chtěli bychom se dále zlepšovat, tak aby byl pro hráče přechod do další kategorie co nejlehčí. Hráčům za přístup k tréninkům i k  zápasům musíme poděkovat. Dík patří i našemu  vedoucímu panu Krobovi, který vše s námi prožívá. Snažili jsme se, aby  hráči odehráli jak utkání v kategorii U-17 tak i  v U-19 v pražském přeboru," uvedl trenér Pavel Mejdr.

PROGRAM DO 11. PROSINCE

Přátelská utkání s Jabloncem, Meteorem A, Olomoucí a Prostějovem.

PROGRAM JARNÍ PŘÍPRAVY

8. leden 2014 začátek přípravy
11. - 17. leden 2014 soustředění Lesní Bouda
Turnaj na Meteor (U19), první zápas kluci odehrají na konci měsíce 30. listopadu.
  • 19. leden 2014 - Motorlet
  • 26. leden 2014 - Meteor B
  • 9. únor 2014 - Junior
  • 19. únor 2014 - Bohemians
  • 23. únor 2014 - Admira
V plánu jsou ještě další přípravné zápasy ( Slávie, Příbram, Most, Hradec Králové).