• Klub

• 07.11.2013

Dukla představila novou trofej GL fanouškům i dětem na školách

V rámci celostátní Trophy tour měli všichni příznivci klubu FK Dukla příležitost obdivovat nablýskanou krásku z bezprostřední blízkosti, sáhnout si na ni či se s ní vyfotit.

V OC Šestka proběhla ve středu hodinová show v rámci Trophy Tour, kde byly pro všechny příchozí připraveny soutěže, exhibice ve footbagu s mistrem světa Janem Weberem a v neposlední řadě autogramiáda hráčů, trenérů a legend Dukly.

Dnes, tedy ve čtvrtek, měly možnost se s trofejí vyfotit děti na ZŠ Antonína Čermáka a dále v partnerském klubu FK Dukla Jižní město na ZŠ Mikulova. Mezi dětmi ze škol vyvolala trofej pro mistra ligy velký zájem. Trofej a také Gambrinus ligu představil žákům sportovní ředitel Dukly Praha Günter Bittengel.

Další zastávkou poháru pro vítěze Gambrinus ligy je OC Bony v Mladé Boleslavi!