• Klub

• 04.11.2013

Přijďte si užít poslední domácí zápas

Hned po středeční Trophy Tour čeká nejen fanoušky Dukly další porce zábavy a to při posledním domácím utkání podzimní části sezony. Od 19 hod odehrajeme derby s Bohemians a o hodinu dříve startuje zápasový program.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Dukla získala z Příbrami zpět cenné poháry. A blyštivou nádheru v podobě cenných trofejí za vítězství v lize či na mezinárodních turnajích si budete moci prohlédnout před pátečním utkáním proti Bohemians. A to není vše! Vedle pohárů budete moci získat autogramy od legend našeho klubu, mezi kterými bude vicemistr světa Josef Jelínek či mistr Evropy Ivo Viktor.

To vše od 18:15 do zahájení utkání hned vedle fanshopu na hlavní tribuně.

A to ještě není vše, v rámci poločasového programu uvidíte  vystoupení Soptíků z Němčovic, kteří na Julisce s velkým úspěchem vystoupili v utkání 23.záři 2012 při derby proti Slavii (více zde)

Vstupenky na páteční derby můžete zakoupit na sekretariátu klubu (podrobnější informace zde) , na pokladnách stadionu v pátek 8.listopadu od 18:00 nebo také online.

TĚŠÍME SE NA VÁS!