PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala

Trenér Luboš Kozel o zdravotním stavu T. Bergera a M. Černého

24. 10. 2013 | Redakce

Trenér Luboš Kozel o zdravotním stavu T. Bergera a M. Černého V posledních dnech jsou stále častější dotazy týkající se absencí Milana Černého a Tomáše Bergera. Přinášíme vám komentář trenéra Kozla na toto téma.

Tomáše Bergera s největší pravděpodobností čeká operace. "Tomáš měl problém s místem na chodidle mezi malíčkem a prsteníčkem. Jednalo se, jestli nejde o únavovou zlomeninu, problém se šlachou, zánět nebo sval, který tam je. Ale diagnóza je taková, že jde o Mortonovu neuropatii, což je problém nervu. Pravděpodobně bude nutný operativní zákrok," uvedl na adresu dlouholetého člena kádru Dukly trenér Kozel.

A jak je na tom naše ofenzivní posila? "Co se týče Milana Černého, po zvyšování tréninkových dávek začal mít drobný problém s kolenem. Půjde na kontrolu k lékaři a po jeho vyjádření se rozhodne co dál. Pokud by to bylo dobré, mohl by začít postupně trénovat s mužstvem," zakončil svůj komentář na téma zranění hráči Luboš Kozel.

Přejeme oběma brzké uzdravení!

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET