• Klub

• 18.08.2013

Pražský fotbalový svaz otevřel novou fotbalovou sezonu

Pražský fotbalový svaz v čele s předsedou Dušanem Svobodou v pátek 16. srpna zahajoval novou sezonu a i Dukla zde měla své zástupce a rozdávala ceny v tombole.

"Slavnostního výkopu" se účastnil reprezentační trenér Michal Bílek, kouč Sparty Vítězslav Lavička, prezident klubu Bohemians Praha 1905 Antonín Panenka či sportovní ředitel Dukly Günter Bittengel, ale i spousta dalších zástupců profesionálních i neprofesionálních pražských klubů.

Celá akce proběhla na hřišti SK Viktoria Štěrboholy. Šlo o již třetí ročník, tohoto slavnostního zahájení, a kromě jídla a pití zde mohli návštěvníci vyhrát ve velké fotbalové tombole ceny od partnerů akce nebo přímo klubové balíčky, mezi kterými nechyběl ani ten duklácký. Dále byla představena nová tipovací soutěž PFS, která poběží na webu www.goldentip.cz, a kromě vyhlášení nejlepších střelců přeborových soutěží byla předána i Cena Fair Play Václava Drobného, kterou získal klub FC Zličín, za pomoc ostatním celkům při povodních.

Doufejme, že i letošní zahájení odstartovalo úspěšnou sezónu pražského fotbalu!