• Klub

• 23.06.2013

Od pondělí začne s A týmem trénovat Petr Trapp

Soustředění v Rakousku se nezadržitelně blíží, a tak není divu, že do odjezdu chce trenérské duo poznat co nejvíce nových hráčů. Dalším nováčkem, který se zařadí od pondělí do letní přípravy, je Petr Trapp.

Blšanský odchovanec, který během své kariéry působil i ve Slavii a společně s ní získal i svůj první titul, strávil nejvíce času v plzeňské Viktorce, s kterou v sezóně 2010/11 oslavil titul GL podruhé.

V sezóně 2012/13 jsme mohli sedmadvacetiletého univerzála vidět v prvoligovém týmu 1.FK Příbram, kde odehrál celkem 19 utkání a vstřelil 5 branek.

Za celou svou kariéru zasáhl do 148 ligových utkání a vstřelil celkem 13 branek. Zároveň má za sebou jeden reprezentační start za jednadvacítku v roce 2006.

„Petr se zapojí do tréninků áčka už toto pondělí. O jeho dalším působení se bude rozhodovat v nejbližších dnech,“ uvedl generální ředitel Michal Šrámek.