• Klub

• 20.06.2013

Kašpárkohraní 2013

Kašpárkohraní je velký festival pro děti, který se letos odehrál před oborou Hvězda na Vypichu. Tohoto festivalu se zúčastnili i zástupci Dukly Praha.

FK Dukla Praha se v neděli 16. června účastnila největšího “dětského mejdanu” Kašparkohraní 2013 v pražské oboře Hvězda. Byl to jubilejní pátý ročník úspěšného dětského festivalu a náš klub opět přispěl pestrým programem.

Naši trenéři mládeže připravili pro návštěvníky soutěžní dovednostní dráhy, trampolínu, minifotbálek a samozřejmě hodně zábavy. O naše soutěže byl velký zájem a to prakticky bez přestávky. Děti měli velkou radost ze hry a za snahu získali svojí odměnu také ve formě dukláckého balónku. Akce se celkově hodně povedla a těšíme se na další rok!