• Klub

• 13.06.2013

Změny v kádru

Letní přestupové období je za dveřmi a pohyb v kádrech se samozřejmě týká i Dukly Praha.

Nejčerstvější změna se týká Jana Svatonského, který je v Dukle od roku 2007 a má namířeno do druholigové Karviné. Přesune se tak do míst, které velice dobře zná, jelikož tento ofenzivní záložník je odchovancem nedalekého Baníku Ostrava. "S Karvinou jsme dohodnuti téměř na všech náležitostech Honzova přestupu a na 99% to vypadá tak, že Jan Svatonský zahájí přípravu s tímto severomoravským celkem," uvedl generální ředitel Dukly Michal Šrámek.

Druhá změna se týká Michala Šmída, na kterého uplatnili opci na přestup vršovičtí "Klokani." Ostatní hráči, kteří byli na hostování, se vrací do Dukly a zahájí přípravu s "A" mužstvem. Oběma hráčům, kteří odcházejí z Dukly Praha, děkujeme za jejich  služby pro náš klub a zároveň přejeme hodně štěstí v dalším angažmá.

V případě dalších změn v kádru "A" mužstva vás budeme včas informovat.