• Klub

• 04.06.2013

Kniha Proč kluci milují fotbal v Českém rozhlase

Hlavními hrdiny velice úspěšné a oceňované knihy Zuzany Maléřové Proč kluci milují fotbal jsou současní hráči Dukly Praha (ročníku 2000) a závěrečná část knihy se v našem klubu i odehrává.

Literárně dramatická redakce Českého rozhlasu vybrala právě tento titul do svého vysílání v rámci pořadu Četba na pokračování. V režii Jaroslava Kodeše ukázky z knihy skvěle interpretuje herečka Iveta Dušková (životní i herecká partnerka Jaroslava Duška - Čtyři dohody, Škola malého stromu a další představení v Divadle Kampa).

V Českém rozhlase 2 se do osudu kluků, co milují fotbal, můžete zaposlouchat 24. - 28.června, každý večer od 22,00h do 22,30h.

Někteří z aktérů knihy Proč kluci milují fotbal s herečkami Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou na jevišti Divadla Kampa.