• Klub

• 29.04.2013

Dukla blahopřála Zdeňkovi Fajferovi k jubileu

O víkendu se vypravili zástupci našeho mládežnického úseku Jaroslav Žipaj, Petr Fišar a Petr Studénka popřát trenérovi Zdeňkovi Fajferovi k jeho 75. narozeninám do jeho rodiště Červený Kostelec, který se nachází v Kralovéhradeckém kraji.

Zdeněk Fajfer s naším klubem externě spolupracuje již od roku 2009.

PaedDr. Zdeněk Fajfer, Ph. D. (UEFA PROFI licence)

Dlouholetý fotbalový trenér, vysokoškolský učitel. Prošel všemi věkovými kategoriemi od přípravek k ligovým celkům (Teplice, Brno, Jablonec, Liberec) a reprezentaci U19 ČFS.
Věnuje se vzdělávání trenérů, zejména trenérům mládeže. Vypracoval projekt a vede (od r. 2004) licenční kurz Trenér mládeže ČMFS, který obdržel akreditaci UEFA (UEFA Y LIC A).
Je autorem odborných publikací z didaktiky fotbalu zaměřených na problematiku výchovy a vzdělávání dětí a mládeže. Pracuje jako odborný konzultant u družstev dětí a mládeže FK Dukla Praha.
Je držitelem "Ceny Dr. Václava Jíry", která se uděluje osobnostem za jejich celkový životní přínos pro československý a český fotbal.