• Klub

• 10.04.2013

Přijďtě si v sobotu změřit rychlost své střely!

Sobotní duel proti Jablonci se blíží, 13. dubna od 16 hod se utkají dvě ofenzivně laděná mužstva. Při příležitosti tohoto utkání dvou týmu, kterým je vlastní ofenzivní pojetí hry, budou mít fanoušci možnost, vyzkoušet si rychlost vlastní střely!

V rámci spolupráce mezi FK Dukla Praha a naším partnerem - společností ADIDAS, si budou moci všichni zájemci vyzkoušet, jak na tom jsou se svou střelbou na bránu. Konkrétně s její rychlostí. Díky partnerství s Adidasem bude před zápasem i o poločasové přestávce k dispozici tzv. "Speed gun." Nástroj, který naprosto přesně změří rychlost vaší střely!

Zatímco před samotným utkání si bude moci rychlost své střely vyzkoušet každý zájemce, který se dostaví včas na stadion (navíc Ti, kteří se zúčastní předzápasového "měření," získají malou pozornost od klubu). O poločase již bude vylosováno pouze pár šťastlivců, kteří nejen zjistí, zda mají v noze dynamit, ale získají i věcné ceny od Adidasu.

Již tradičně vystoupí v poločasové přestávce sličné roztleskávačky WILDCHEERLEADERS

Tak neváhejte a přijďte na sobotní utkání!