• Klub

• 09.04.2013

Hráči na hostování a farma

Fotbalová národní liga a ČFL nabírají na tempu. O víkendu obě soutěže pokračovaly několika zápasy, do kterých zasáhli i hráči Dukly Praha. Jak se jim dařilo?

Hráči na hostování
Z dvojice Šiml a Šmíd nastoupil k celému utkání ve Varnsdorfu pouze druhý jmenovaný, Šiml střídal v 55. minutě. Oba tak přispěli k výhře Bohemians Praha 1905 2:0.

Čáslav s Jakubem Sklenářem porazila 1. HFK Olomouc 3:0, náš kmenový hráč odehrál posledních 30 minut.

Pavel Radoš odehrál 77 minut v zápase proti MFK Karviná. Ale ani on nedokázal zabránit domácí prohře Táborska 1:3.

Tomáš Pospíšil nastoupil znovu v základní sestavě Pardubic, odehrál 82 minut. Pardubice ale podlehly soupeři z Ústí nad Labem 0:1.

Farma
Kunice odčinily prohru z minulého kola a doma si poradily se soupeřem z Horních Měcholup 2:0. Branky vstřelili Tenkl a Kotlík!