• Klub

• 05.04.2017

​Přidejte si do svých chytrých zařízení StanzaCal-endář

Jste rádi v obraze, ale nemáte čas každý týden sledovat, jestli se termín zápasu vašeho týmu nezměnil? Právě pro vás jsme vytvořili kalendáře prostřednictvím StanzaCal.

StanzaCal funguje jednoduše. Po kliknutí na tlačítko vyberete tým, jehož termíny zápasů byste chtěli mít v kalendáři a poté jen vyberete s jakým kalendářem ve vašem zařízení se má synchronizovat.

Během chvíle se vám do kalendáře nahrají veškeré soutěžní zápasy, včetně data, místa a času výkopu.

Zároveň bude váš kalendář upravován o veškeré změny, ať už dne, času nebo místa, který pravidelně aktualizujeme.

Jediné, co musíte na svém zařízení dodržet, je pravidelně aktualizovaný kalendář, aby se změny opravdu projevily.

A je to, teď už nikdy nezmeškáte zápas svého týmu a přijdete na místo ve správný den a čas.

StanzaCal najdete nad nebo pod rozpisem zápasů týmu. Prozatím je dostupný pro mužstva „A“, „U21“ a „U19“.

Další kategorie budeme postupně přidávat.