• Klub

• 08.03.2017

​Předprodej vstupenek na Jablonec v plném proudu

Už jen tři dny zbývají do začátku utkání mezi Duklou a Jabloncem. Duel 20. kola ePojisteni.cz ligy začíná v sobotu od 15.00 hodin a vstupenky si na něj můžete zakoupit online v sítích SMSTICKET nebo Ticketportal. Osobně v Dukla klubu v Podbabské ulici. Případně v den utkání na pokladnách stadionu.

Online prodej běží od 1. března. Vstupenky si můžete pořídit v základní i zlevněné formě.

V základní cenové nabídce jsou vstupenky dostupné i  sítích Ticketportalu.

Osobně je možné vstupenky zakoupit v Dukla klubu, Podbabská 5, každé po a pá od 10–15 hodin a ve st od 13–18 hodin.

V den utkání budou vstupenky dostupné na pokladnách stadionu.

Utkání s Jabloncem je poslední, kdy bude probíhat rekonstrukce střechy hlavní tribuny. Pro toto utkání je rozdělení tribuny následující:

Pro diváky budou k dispozici sektory A – D.

Kotel domácích fanoušků bude pod sektorem C na zelených sedačkách nekryté tribuny. V případně nepříznivého počasí se posouvá na sektor B.

Sektor hostí se přesouvá do sektoru E. Vstup pro fanoušky hostí se nemění.

Sektor F a G je uzavřen.