• A-tým

• 18.01.2024

Holiš podepsal novou smlouvu

Pětadvacetiletý obránce Roman Holiš prodloužil s Duklou Praha kontrakt do roku 2026. Po Filipu Mikešovi a Martinu Douděrovi je tak třetím hráčem, kterého si dejvický celek pojistil.

Odchovanec Baníku Ostrava přišel na Julisku z jihočeského Táborska, kde působil do sezóny 2021/2022. “Jsem hrdý, že zůstávám nadále součástí klubu s tradicí a obrovskou historií, jakou Dukla Praha má,” komentoval Holiš podpis nové smlouvy.

Pětadvacetiletý obránce si je však vědom i další práce, která ho na Julisce čeká. ”Budu dělat každý den vše pro náš cíl, aby se Dukla dostala do první ligy. Tento klub tam patří, pro náš cíl udělám vše co bude v mých silách,” pokračuje hráč s číslem šest.

Podle vysokého obránce má celek z Julisky ty nejelpší předpoklady na postup. “Máme tady velmi kvalitní tým s výbornou partou. Věřím, že naplníme ambice celého klubu, dáme do toho všechno.”

Romane, ať se ti u nás daří i nadále!