• WU11

• 25.10.2022

Sportovní akce na ZŠ Středokluky

V měsíci říjnu se rozběhly Sportovní akce pro dívky 1.-3. tříd základních škol. 5. října jsme navštívili ZŠ Středokluky.

Akce proběhla na místním fotbalovém hřišti a v tomto případě byla určena i pro dívky 4. ročníku. Ukázková hodina začala pohybovou hrou a dále následovalo rozdělení do skupinek. Kromě klasického fotbalového cvičení jako je slalom a střelba na branku probíhal také trénink zaměřený na rozhodování a vnímání a na koordinační schopnosti. Ovšem největší radost a chuť holky ukázaly při samotném zápase, po kterém byly odměněny sladkostí.

Děkujeme panu řediteli a celé škole za možnost uspořádání této sportovní akce, komunikace byla naprosto profesionální a rychlá. Děkujeme také všem děvčatům za jejich účast a trenérům za přípravu tohoto dne.