archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Armádní sportovec roku 2014RedakceVe čtvrtek dne 30. října 2014 od 18:00 v konferenčním sále Domu armády Praha se konalo slavnostní vyhlášení ankety „Armádní sportovec roku 2014.“ Za klub FK DUKLA Praha a. s. byli odměněni Luboš Kozel, Zbyněk Pospěch a Matěj Hanousek.
31.10.V Souboji plejerů se představí Filip Rada!Redakce, Synot ligaByl to tvrdý boj o každý hlas. Fanoušci SYNOT ligy od pondělního rána hlasovali pro elitní tým fotbalistů, kteří se proti sobě postaví v akci nazvané Souboj plejerů, tedy dovednostních soutěžích. Mezi tři brankaře byl zvolen Filip Rada.
30.10.První dorost DUKLY hostí SokolovRedakcePrvní dorost DUKLY hostí tuto sobotu FK Baník Sokolov. Náš soupeř v minulém kole prohrál doma s Náchodem 3 : 6 a je zatím na 6. místě v průběžné tabulce ČLD, pouhý bod před naším družstvem.
30.10.Program mládežnických družstev DUKLY - 1.- 2.11.2014RedakceSoutěže mládeže spějí k závěru podzimní části, o tomto víkendu mají následující program.
30.10.Na Julisce se představí českobudějovické DynamoDUK - CEB 3:1, 13.kolo | RedakceDukla završí svůj „anglický“ týden zápasem proti mužstvu z jižních Čech. Po Hradci a opakovaném zápase s Příbramí zavítá na Julisku nováček soutěže Dynamo České Budějovice, které jsou zatím na 14. místě tabulky. Zápas je na programu v sobotu od 15:00
29.10.Video: Hodnocení po utkání s PříbramíRedakceTři branky za jeden poločas se bohužel v opakovaném utkání 11. kola Synot ligy mezi Duklou a Příbramí nezopakovaly. Zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. Utkání hodnotí kaptán Patrik Gedeon a trenér Luboš Kozel.
29.10.Nominujte hráče Dukly do Souboje Plejerů!RedakceBěhem utkání bojují za body pro svůj tým, tentokráte se postaví tváří v tvář svým protivníkům sami za sebe. Tvrdost a přesnost střely, rychlostní slalom či zneškodňování přímých kopů. To jsou disciplíny, ve kterých by se měli utkat ti nejlepší hráči ze SYNOT ligy.
28.10.Juniorská liga: Hodnocení po utkání se ZnojmemDUK - ZNO 3:3, 16.kolo | RedakceJuniorka ztratila tříbrankové vedení a se Znojmem remizovala 3:3. Hostující Yilmaz zkompletoval hattrick, na který mu stačilo 19 minut. Utkání hodnotí trenér Jaroslav Hynek a obránce Daniel Reiter.
28.10.Opakované střetnutí s Příbramí přineslo remízuDUK - PRI 0:0, 11.kolo | RedakceTři branky za jeden poločas se bohužel v opakovaném utkání 11. kola Synot ligy mezi Duklou a Příbramí nezopakovaly. Zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0.
27.10.Nejstarší dorost zvítězil na půdě TáborskaTAO - DUK 3:4, 12.kolo | RedakceDevatenáctka prodloužila svou tříbodovou sérii a v utkání 12. kola České ligy dorostu porazila domácí FC MAS Táborsko 4:3.
27.10.Juniorka remizovala se ZnojmemDUK - ZNO 3:3, 16.kolo | RedakceJuniorka ztratila tříbrankové vedení a se Znojmem remizovala 3:3. Hostující Yilmaz zkompletoval hattrick, na který mu stačilo 19 minut.
26.10.Juniorka změří síly se ZnojmemDUK - ZNO 3:3, 16.kolo | RedakceJuniorské mužstvo Dukly čeká další soutěžní zápas. V pondělí od 14 hodin přivítá na stadionu Přátelství 1.SC Znojmo FK.
26.10.S Příbramí odehrajeme celý zápas už v úterýDUK - PRI 0:0, 11.kolo | RedakceOba kluby se po středečním ligovém shromáždění shodly na náhradním termínu utkání 11. kola: FK Dukla Praha - 1.FK Příbram. Odehraje se v úterý 28. října od 20:15 na stadionu Juliska. Hrát se bude od stavu 0:0 celých 90 minut.
25.10.Dukla vybojovala v Hradci tři body!HRA - DUK 2:4, 12.kolo | Redakce Dukla nastoupila na půdě posledního celku tabulky Hradce Králové, odkud si nakonec odvezla tři body za výhru 4:2. Vítězství se ale nerodilo lehce, jelikož domácí dokázali vstřelit první branku zápasu již ve čtvrté minutě, Dukla výsledek otočila, ale v 55.minutě vyrovnal Dvořák. Považanec a následně Beauguel strhli výsledek na naši stranu.
25.10.Video: : Hodnocení po utkání v Hradci KrálovéRedakceDukla nastoupila na půdě posledního celku tabulky Hradce Králové, odkud si nakonec odvezla tři body za výhru 4:2. Vítězství se ale nerodilo lehce, jelikož domácí dokázali vstřelit první branku zápasu již ve čtvrté minutě, Dukla výsledek otočila, ale v 55.minutě vyrovnal Dvořák. Považanec a následně Beauguel strhli výsledek na naši stranu. Zápas hodnotí dvojnásobný střelec J.D. Beauguel a trenér Luboš Kozel.
23.10.První dorost DUKLY zajíždí do TáboraRedakcePrvní dorost DUKLY zajíždí k dalšímu mistrovskému utkání v neděli 26. 10. do Tábora. Náš soupeř v minulém kole prohrál na hřišti Náchoda vysoko 0 : 5 a patří mu zatím 13. místo v průběžné tabulce ČLD.
23.10.Program mládežnických družstev DUKLY - 25.-26.10.2014RedakceMistrovské soutěže mládeže pokračují o tomto víkendu dle následujícího harmonogramu.
23.10.Dukla míří do Hradce KrálovéHRA - DUK 2:4, 12.kolo | Redakce V rámci 12. kola SYNOT ligy zajíždí Dukla na východ Čech, kde se utká s posledním celkem tabulky Hradcem Králové.
22.10.S Příbramí odehrajeme celý zápas příští týdenRedakceOba kluby se po včerejším ligovém shromáždění shodly na náhradním termínu utkání 11. kola: FK Dukla Praha - 1.FK Příbram. Odehraje se v úterý 28. října od 20:15 na stadionu Juliska. Hrát se bude od stavu 0:0 celých 90 minut.
22.10.Petr Malý ukončil kariéru vrcholového sportovceRedakcePo deseti měsících tak končí boj a doufání v návrat na ligové trávníky. Petr Malý byl ze zdravotních důvodů donucen předčasně ukončit profesionální kariéru. A vyhlídky do budoucna? „Momentálně se plně věnuji profesi vedoucího mužstva, ale nevylučuji i další možnosti,“ zamýšlí se.