archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
19.10.Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 19.-22.10.2017RedakceProgram mistrovských zápasů mládeže začíná již dnes dvěma předehrávkami starších přípravek se Spartou Praha na Strahově.
18.10.I Slovácko trápí produktivita, utkáme se ve čtvrtekDUK - SLO, 11.kolo | RedakceVe čtvrtek 19. října budeme v jedenáctém ligovém kole hostit 1. FC Slovácko. Výkop zápasu je naplánován na 18.00 hodin, brány stadionu se otevřou o hodinu dříve.
17.10.Hráči U11 se zúčastnili turnaje na pomoc nevidomým v BřeziněvsiRedakceO víkendu 14. a 15.10.2017 se uskutečnil mezinárodní turnaj Nevidomých v Březiněvsi. Hráči ročníku 2007 se účastnili této akce již v minulosti a v průběhu sezony je taky pořádaná sbírka na jejich pomoct.
17.10.U14: Po úvodních vyrovnaných 20 minutách jsme ovládli hruDUK - PRC 10:1, 10.kolo | Redakce.
17.10.U15: S Prachaticemi střelecky velmi aktivněDUK - PRC 16:0, 10.kolo | Redakce.
17.10.Na všední den si Dukla připravila zábavu i dobré jídloRedakceNetradičně na čtvrtek připadlo utkání desátého kola HET ligy, ve kterém bude Dukla na Julisce hostit Slovácko. V termínu uprostřed týdne chce klub starým i novým fanouškům zpříjemnit návštěvu Julisky nadstandardním občerstvením nebo zábavným fotokoutkem.
17.10.WU18: Senzační výhra na SpartěSPA - DUK 2:3, 7.kolo | RedakceZákladní část dorostenecké ligy je v polovině. Hráčky Dukly měly v 7. kole na programu pražskou Spartu.
17.10.Ženy B: Skvělý zážitek a cenný bod z TeplicTEP - DUK 3:3, 7.kolo | RedakceNa ligovém stadionu Na Stínadlech se odehrálo utkání 7. kola České fotbalové ligy žen mezi FK Teplice a FK Dukla Praha „B“. Po gólově bohatém prvním poločase si odvážíme z hřiště dosavadního lídra soutěže bod.
16.10.WU13: S Hradcem zakončení fotbalového týdneDUK - HRA 2:6, 6.kolo | RedakceNa Julisce se v neděli také poprvé ukázala žákyňská liga tuto sezonu a Dukla přivítala Hradec. Ve velmi příjemném počasí nakonec fotbalistky mladších žákyň nedokázaly střelit více jak dvě branky.
15.10.Ženy vydolovaly v Liberci bodLIB - DUK 0:0, 9.kolo | RedakceVzhledem k vyrovnané situaci v druhé polovině tabulky dnes čekalo naše fotbalistky velmi důležité utkání ve Frýdlantu, kde jako domácí nastoupily liberecké hráčky.
15.10.U18: Remíza osmnáctky v KolíněKOL - DUK 2:2, 9.kolo | Redakce.
15.10.Potřinácté proti SlováckuDUK - SLO, 11.kolo | RedakceČtvrteční podvečer bude na Julisce patřit ligovému fotbalu. Fotbalisté Slovácka podniknou téměř 300 kilometrů dlouhou pouť až do Dejvic, kde se jako první tým v letošním ročníku pokusí skórovat.
15.10.Juniorka zvítězila v Hradci 4:3HRA - DUK 3:4, 11.kolo | RedakceDivoké utkání sehrála juniorka na půdě Hradce Králové. Ještě 11 minut před koncem zápasu prohrávala Dukla 2:3, ale díky brankám Krále a Kovaľa dokázala utkání v samém závěru otočit a připsat si ohromě cenné vítězství.
15.10.U16: Slunečné sobotní odpoledne přineslo naší šestnáctce vítězství po hezkém výkonuDUK - ADP 6:0, 10.kolo | RedakceŠli jsme rychle do vedení, když jsme se prosadili po krásné vědomé akci a pěkné střele. V průběhu první půle jsme měli další příležitosti, ale žádná další již nebyla využita. Ve druhém poločase jsme převahu na míči vyjádřili i gólově a nakonec zvítězili v poměru 6:0.
15.10.U12: Dvanáctka otočila utkání v LiberciLIB - DUK 5:7, 10.kolo | Redakce.
15.10.U19: Devatenáctka zvítězila v HradciHRA - DUK 1:3, 10.kolo | Redakce.
15.10.U17: Z Hradce Králové vezeme zasloužené vítězstvíHRA - DUK 1:2, 10.kolo | RedakcePrvní poločas nám vyšel skvěle a rozdíl ve skóre mohl být vyšší než dvoubrankový. V tom druhém byli naopak aktivnější domácí, kterým se však podařilo pouze snížit.
15.10.WU18B: Tři body s Třebší získané bojovností DUK - TRS 3:1, 6.kolo | RedakcePo sobotním zápase se hráčky B týmu juniorek posunuly na 2. místo tabulky.
15.10.WU15: Starší žákyně na Hradec nestačilyDUK - HRA 1:7, 6.kolo | RedakceV neděli 15.10.2017 sehrály naše žákyně tradičně dvojutkání, ale v letošní sezóně poprvé na umělé trávě na Julisce. Soupeřky přijely z Hradce a výsledkově jasně zvítězily.
14.10.Dukla si veze z Liberce porážku 0:3LIB - DUK 3:0, 10.kolo | RedakceV prvním poločase určoval tempo hry domácí Liberec. Odměnou mu byl vedoucí gól z nařízené penalty. Po přestávce Dukla inkasovala hned po několika desítkách vteřin. Poté se však její hra zvedla a vytvořila si celou řadu šancí, které ale nedokázala proměnit. Namísto toho stvrdili liberečtí fotbalisté svoji výhru třetí přesnou trefou.